Informace o doučování přes internet

Druhou nabízenou službou je doučování přes internet pomocí komunikačního programu ICQ nebo Skype. Podstatou je možnost konzultace ve "veřejných hodinách", v individuálně domluvených termínech nebo když mne zastihnete online, prostě téměř kdykoliv zrovna potřebujete. Začít doučovat můžeme prakticky ihned, pokud nejsem zrovna u klienta na individuálním doučování, ale ve "veřejných hodinách" je má účast online jistá(*). Objednávka netrvá déle než několik minut.

K doučování však není nutná objednávka předem!

Doučování probíhá stejně jako při hodinách individuálního doučování, jen s tím rozdílem, že nesedím vedle klienta, ale komunikuji s klientem písemně přes internet pomocí programů Skype či ICQ. I při tomto doučování používám vlastní materiály, když je chci použít. Materiály klientovi zasílám buď pomocí programu nebo případně e-mailem.

První dvě konzultace během 7 dní je ZDARMA, slouží k vyzkoušení této nové služby. Tuto službu může využít každý odkukoliv, od Aše až po Jablunkov a Břeclav!

Ve stručnosti:

*) - jediná výjimka může být při nepředvídatelných technických problémech

Ceny za doučování přes internet jsou stanoveny v ceníku. Klient si možnost si zaplatit:
časové období, po které se kdykoliv může připojit a doučovat se nebo přesný počet konzultací, kde není omezen časovou lhůtou, do kdy předplacený počet konzultací vyčerpat

Ať už máte či nemáte domluvený termín, jako první se ozývá vždy klient. Důvod:
když jsem online já, jsem vždy v tu dobu k dispozici když je online klient, nemohu vědět, zda se hodlá doučovat, nebo si pouze zapnul počítač či se jde bavit se svými přáteli

Veřejné hodiny: Pondělí - Čtvrtek mezi 19. a 21. hodinou, neplatí pro státní svátky.

Z důvodu plného časového rozvrhu přes den je možné, že doučování začne o něco později. Děkuji za pochopení.

Veřejné hodiny slouží pro konzultaci bez předchozí nutnosti se objednávat. V těchto hodinách jsem k dispozici tomu, kdo se přihlásí a má službu doučování přes internet předplacenou, či splňuje podmínky "nového klienta" - klient službu zkouší - viz ceník.

Podmínky pro doučování přes internet:

Předešlá 2 opatření jsou v zájmu klientů, které aktuálně v daný čas doučuji, můžete to být i Vy.

Tento typ doučování lze objednat e-mailem, pomocí SMS či na začátku konzultací.

Informace o ochraně osobních údajů po 25.5.2018 naleznete v sekci GDPR.

Copyright © 2009 Doučování Bc. Jiří Švec All Rights Reserved.