Zvýšení ceny za služby

31.12.2019

Po 11 letech fungování bohužel musím už i já zvýšit cenu za služby. Od začátku platila základní cena stále stejná, 300 Kč / hodinu. Od 1.1.2020 musím cenu zvýšit, bude platit základní sazba 400 Kč / hodinu. Tato cena bude platná pro všechny nové klienty. Stávající doučování, která budou pokračovat, budou stále za původní cenu. Děkuji za pochopení.

GDPR

18.5.2018

I já se musím podřídit novému evropskému nařízení o ochraně osobních údajů. Jde o to, aby bylo zřejmé, co uchovávám o klientech, proč a případně zda něco s daty dělám. Proto jsem zavedl novou záložku GDPR, na které se dovíte vše, co se v mém podnikání tohoto týká.

Přerušení nabízení doučování přes internet

29. listopadu 2017

Z důvodu nevyužívání v poslední době jsem přerušil možnost doučování přes internet. Pokud se v budoucnu zvýší poptávka po tomto způsobu doučování, tak se nebráním tomu tuto službu opět obnovit.

Děkuji za pochopení.

Změna místa podnikání

7. července 2016

V minulých měsících došlo k přestěhování do oblasti Ústeckoorlicka. Z toho důvodu se nezměnil můj vztah k případným zájemcům v Praze, jen je vždy nutné přihlédnout k mým omezeným časovým možnostem v Praze, protože zde již nebydlím, ale stále pracovně dojíždím.

Zároveň rád uvítám nové zákazníky z mého nového bydliště, tedy oblasti Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Choceň, Lanškroun apod.

Děkuji.

Copyright © 2009 Doučování Bc. Jiří Švec All Rights Reserved.