Informace o osobním doučování

První z nabízených služeb je individuální doučování na místě dle Vaší volby, např. doma. Výuka je přizpůsobena požadavku klienta, míře znalostí a zvyklostem výuky klienta. Nemusíte čekat na to, až Vám zavolá doučující, který Vám bude zprostředkovaně sehnán. Max. do 48 hodin budete znát odpověď na Váš požadavek individuálního doučování - zda Vámi navrhovaný den a čas je možný či lze upravit operativně ihned.

Tato služba je dostupná především pro klienty z Ústí nad Orlicí a okolí nebo Prahy. S ostatními klienty se můžeme individuálně na podmínkách domluvit.

Okolím Ústí nad Orlicí se rozumí především okres Ústí nad Orlicí, Svitavy či Rychnov nad Kněžnou a okolí Mohelnice a Zábřehu na Moravvě.

Příklad měst, kam lze dojíždět na lekci trvající jednu hodinu:

Česká TřebováChoceňLetohradLitomyšlMoravská Třebová
SvitavySvitavyVysoké MýtoZábřehŽamberk

Dojíždět mohu i do vzdálenějších měst, avšak za podmínky, že lekce budou delší (2, 3 hodiny či delší lekce). S každým potenciálním klientem lze individuálně řešit podmínky dojíždění. Cestovné je většinou už v ceně doučování.

Doporučení: vzhledem ke klientům v Ústí nad Orlicí a okolí, ke kterým jezdím především odpoledne, ve vzdálenějších městech je ideální doučovat dopoledne.

Ceny za individuální doučování naleznete v ceníku. Cena je odvozena od délky doučování v hodinách (60 minut). Cestovné při cestě za klienty po Praze nebo Ústí nad Orlicí je v ceně služby.

Postup při fungování služby:

Po objednání služby pomocí SMS či e-mailu Vás zkontaktuji a domluvíme se na detailech doučování. Ceny za odučované hodiny se hradí ihned po odučené hodině / odučených hodinách, nebo lze cenu uhradit do 14 dnů či do termínu dalšího domluveného termínu doučování. Při objednání více doučovacích hodin v kratším časovém termínu (např. v jednom týdnu každý den), lze samozřejmě uhradit cenu doučování i později, než na první hodině, avšak max. přes začátkem poslední domluvené hodiny.

Informace o ochraně osobních údajů po 25.5.2018 naleznete v sekci GDPR.

Copyright © 2009 Doučování Bc. Jiří Švec All Rights Reserved.